Tıklayın Arayalım

Dilko İngilizce Kursu Fiyatları
İndirim Kampanyaları

%25 indirim 2 kur kayıtlarda %30 indirimli kurs fiyatları

Tek seferde 2 kur Genel İngilizce programlarına kayıt olan herkese %30 indirim yapıyor, size kaliteli bir yabancı dil eğitimine daha uygun koşullarla ulaşma fırsatı sunuyoruz.

Bu kampanya, hafta içi ve hafta sonu tüm kuşaklarımızda ve tüm seviyelerde geçerli olmak üzere kayıt olacağınız toplam 2 kur Genel İngilizce kursu fiyatları liste tutarından net %30 indirim yapılarak uygulanacaktır.

%40 indirim 4 kur kayıtlarda %45 indirimli kurs fiyatları

Bir kerede 4 kur Genel İngilizce programına kayıt olan herkese %45 indirim yapıyoruz.

Bu kampanya, sadece hafta sonu sabah kuşağımızda geçerli olmak üzere kayıt olacağınız toplam 4 kurluk Genel İngilizce kursu fiyatları liste tutarından net net %45 indirim yapılarak uygulanacaktır.

%50 indirim 5 kur kayıtlarda %50 indirimli kurs fiyatları

Aynı anda 5 kurluk Genel İngilizce programlarına kayıt olan herkese %50 indirim yapıyoruz.

Bu kampanya, hafta içi ve hafta sonu tüm kuşaklarımızda geçerli olmak üzere kayıt olacağınız toplam 5 kurluk Genel İngilizce kursu fiyatları liste tutarından net net %50 indirim yapılarak uygulanacaktır.

3 Kur Al 2 Öde3 kur al 2 kur öde

Bir seferde 3 kurluk Genel İngilizce programlarına kayıt olan herkese 1 kuru biz hediye ediyoruz.

Bu kampanya, hafta içi ve hafta sonu tüm kuşaklarımızda geçerli olmak üzere kayıt olacağınız toplam 3 kurluk Genel İngilizce kursu programının liste fiyatı tutarından 1 kurluk programın liste fiyatı tutarında indirim yapılarak uygulanacaktır.

2 kur sizden 2 kur bizden2 kur sizden 2 kur bizden

Aynı anda 4 kurluk Genel İngilizce programlarına kayıt olan herkese 2 kuru biz hediye ediyouz.

Bu kampanya, “hafta içi sabah ve hafta sonu öğle” kuşaklarımızda geçerli olmak üzere kayıt olacağınız toplam 4 kurluk programın liste fiyatı tutarından 2 kurluk programın liste fiyatı tutarında indirim yapılarak uygulanacaktır.