Dilko Yaz Okulu

Lise ve Üniversite öğrencileri yaz tatilinizi İngilizce öğrenerek geçirin.


DİLKO English yaz dönemi İngilizce eğitim programımız Lise ve üniversite öğrencilerine yönelik olmak üzere 2 grup halinde başlıyor.DİLKO English uzmanlığında kendi seviyelerinde başlayabilecekleri ve tercihlerine göre 1 yada 2 düzey tamamlayabilecekleri bir dil eğitimi fırsatı sunuyoruz.

YAZ TATİLİNİZİ İNGİLİZCE ÖĞRENEREK GEÇİRİN! Yaz okulu programımız, hafta içi sabah kuşağında Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri günde 5 ders saatinden oluşan ve kendi tercihlerine göre bir ya da iki düzey olarak, yaz okulu programımızı 5 ya da 10 haftada tamamlayabileceklerdir.

100 ya da 200 saat İngilizce eğitimine ek olarak anlaşılmayan ya da kaçırılan derslerin telafileri ve İngilizcenin beceri kısmı olan Speaking, Listening gibi bölümleri için özel olarak açtığımız ücretsiz Club Aktivitelerimiz de öğrencilerimizin ücretsiz yararlanabilecekleri ek çalışmalarımız olacaktır.

ALANINDA UZMAN, TÜRK VE YABANCI EĞİTİM KADROSU Başlangıçta, gramer bilgisini Türk hocalarla edinen öğrencilerimiz, İngilizcenin en doğru telaffuzunu öğrenmek ve bir yabancı ile karşılaştığında daha rahat iletişime girebilmek için derslerin bir kısmını ana dili İngilizce olan eğitimcilerimiz ile yapacaktır.

Haftada 20 saat ders yapılan Yaz Okulu Programımızın, başlangıç düzeyi olan Elementary kurunda öğrencilerimiz, programın 20 saatinin 4 saatinde, Pre-intermediate, Intermediate ve Upper-intermediate kurunda ise programın 20 saatinin 10 saatinde ana dili İngilizce olan yabancı eğitimcilerimizden eğitim alırlar.

Ayrıntılar için şubelerimizi arayın!